Карнизи для штор у Дніпрі

Пропонуємо купити карнизи для штор у Дніпрі будь-якого забарвлення, моделі, довжини та призначення.

Карниз – не лише основа для кріплення штор. Це не просто "тримач" для штор і тюлі, а елемент віконного оформлення, що може мати свій стиль, оригінальний зовнішній вигляд та стати їх доповненням і родзинкою.

Салон штор "Ваш карниз" пропонує Вам карнизи для штор різних видів: від простих класичних до сучасних різного призначення, а саме:

 1. Карнизні конструкції Квадро,
 2. Карнизні конструкції Скарлайн,
 3. Металеві (трубчасті) карнизи (діаметр: 35мм, 25мм, 19мм, 16мм),
 4. Карнизні конструкції Топ-лайн (TOP-LINE),
 5. Алюмінієві профільні карнизи.

На сьогоднішній день карнизи — це елемент дизайну, адже крім функціонального завдання, вони виконують і естетичну роль. Усі види карнизів, що перелічені вище, — міцні, практичні, зручні у використанні, фіксують штори та тюль будь-якої ваги, з будь-якого матеріалу. Крім функціонального завдання, вони виконують і естетичну.

Всі товари в нашому асортименті – це перевірена та оригінальна продукція від європейських виробників з більш ніж 20-річною історією.

Карнизи виробляються за допомогою сучасного обладнання, тому всі вироби відрізняються високою міцністю та довговічністю – їх колір та форма не змінюються протягом тривалого часу.

Ми пропонуємо нашим клієнтам:

 • великий асортимент карнизів будь-якого виду для віконного оформлення;
 • можливість замовити виріб за унікальним проєктом;
 • висока якість європейської продукції;
 • гарантійний термін на нашу продукцію.

Ціна на карнизи визначається моделлю та розмірами (довжина, діаметр).

Кожен наш клієнт зможе знайти ідеальний варіант, адже магазин штор у Дніпрі “Ваш Карниз” надає клієнтам повний цикл створення та оформлення віконного дизайну. Ми займаємося пошиттям штор в Днепре та домашнього текстилю, щоб штори були ідеальними для вашого інтер'єру, а також монтуємо карнизи, встановлюємо сонцезахист, монтуємо та налаштовуємо автоматику для штор. Ми робимо все, щоб ваші вікна були унікальними, а у будинку панували затишок та гармонія!

Консультація дизайнера перед придбанням карнизів та штор

Перед придбанням штор, карнизів та сонцезахисту у нас ви можете отримати консультацію професійного дизайнера.

Варто скористатися цією послугою, тому що:

 • Важливо вибрати карниз таким чином, щоб він підходив під стилістику штор.
 • Виріб повинен відповідати призначенню кімнати, наприклад, якщо ви вставлюєте його у дитячу кімнату, то слід обирати з підвищеною безпекою.
 • Слід враховувати при виборі різні критерії: висоту та ширину кімнати, виступи, довжину від стелі до вікна, вагу матеріалу майбутніх штор та аксесуарів до них та інші фактори.

Створіть свій неповторний інтер'єрний стиль з карнизами для штор, асортимент яких відповідає останнім модним тенденціям. Представлений у нашому магазині широкий вибір карнизів задовольнить навіть найвибагливіший смак.

Фахівці Салону штор у Дніпрі “Ваш Карниз” залюбки допоможуть вам підібрати ідеальні акценти для декору ваших вікон та втілити будь-які сміливі ідеї.

Викликати дизайнера

Замовити дзвінок