Металеві карнизи
для штор у Дніпрі

Металеві карнизи
для штор у Дніпрі

Пропонуємо купити металеві карнизи в Дніпрі. В наявності є карнизи трубчасті:

 • з діаметром 16 мм, 19 мм;
 • чорні, білі, кольорові карнизи (бронза, хром, сатин, золото, мідь, онікс та ін.);
 • однорядні, дворядні та трирядні.

Металевий карниз — класика в новітньому виконанні

Завдяки властивостям сучасних матеріалів та фантазії дизайнерів, металеві карнизи для штор знову в моді. Як елемент декору в інтер'єрі вони пасують до вишуканого класичного стилю, можуть стати деталлю з етнічними мотивами або підкреслити лаконічність та прагматичність сучасного стилю.

Різноманітність металевих карнизів в нашому асортименті

 • Металевий карниз здатний витримати вагу нелегких багатошарових штор з ламбрекенами, одночасно він так само легко та досконало може виглядати з легкими портьєрами, достатньо лише розумно підібрати елементи його конструкції — кронштейни, труби, наконечники, кільця.
 • Кронштейни
  Кронштейни бувають двох видів: ті, які кріплять на стіни, і ті, які монтують на стелю.
  • Ви можете вибрати елемент для кріплення однієї, двох або трьох труб одночасно — в залежності від запланованої кількості штор. Трирядні кронштейни — варіант оформлення шторної композиції драпіровками або ламбрекенами.
  • Необхідна кількість кронштейнів визначається довжиною трубчастого металевого карниза.
 • Щоб щонайбільше використати можливості в дизайні, необхідно знати, що металеві карнизи можуть бути звичайними прямими та фігурними, які ідеально підходять для оформлення еркера.
 • Для кріплення кутового карниза використовується додаткова фурнітура: кутовий з'єднувач для труб або поворотне з'єднання, що дозволяє формувати кут до 270°. У цьому випадку кількість кронштейнів необхідно розраховувати, враховуючи кількості трубних з’єднувачів, що використані.
 • Труби
  • Можуть бути різними в перерізі: круглими або квадратними, які дуже розповсюджені останнім часом (карнизи «квадро»).
  • Поверхня стрижню гладка, рифлена або кручена.
  • Труби відрізняються одна від одної довжиною (1,6 м, 2 м, 2,4 м і 3 м) та з діаметром (16 мм, 19 мм, 25 мм, 35 мм). Чим важчий матеріал (штори, тюль), тим більший діаметр має бути в труби.
  • Найдальший від стіни стрижень карниза зазвичай прикрашається витонченими дизайнерськими наконечниками, решта — заглушками.
 • Яким би не був основний мотив в дизайні кімнати, сучасні карнизи з металу пасують до будь-якого інтер'єру, також їх використовують як оригінальний акцент. Важливу роль в цьому відіграє палітра існуючих фактур і кольорів покриття.
 • Наконечники для металевих карнизів
  Різноманітність форм, матеріалів та стилів оформлення робить наконечники, мабуть, ключовим елементом трубчастого металевого карниза. Чи то ювелірні вироби, чи огранене каміння, ковані мережива або строгі мінімалістичні деталі, вони відкривають необмежений простір для натхнення дизайнерів.
 • Кільця для штор
  Завдяки кільцям штори кріпляться до карниза. Найбільш розповсюджений варіант — для карниза з круглим перерізом — давно поповнився більш сучасними варіантами, наприклад, пласкими та безшумними.

Діаметри металевих карнизів в нашому асортименті

У салоні штор «Ваш карниз» Ви знайдете великий вибір металевих карнизів діаметром 16 мм, 19 мм, 25 мм, 35 мм та комплектацію до них.

Карнизи металеві 16 мм

Виберіть потрібний колір карниза і перегляньте можливу комплектацію в цьому кольорі:

Карнизи металеві 19 мм

Виберіть потрібний колір карниза і перегляньте можливу комплектацію в цьому кольорі:

Карнизи металеві 25 мм

Виберіть потрібний колір карниза і перегляньте можливу комплектацію в цьому кольорі:

Карнизи металеві 35 мм

Карнизи металеві 35 мм представлені в кольорі Антіко

Металеві карнизи для штор — універсальне рішення!

Міцність та надійність металевих карнизів й стійкість їх гальванічного покриття гарантують довговічність виробу. Металеві карнизи легко очищати, вони зносостійкі та не бояться підвищеної вологості, бо виготовляються зі спеціальних сплавів, яким не загрожує корозія.

На складі салону штор «Ваш Карниз» є великий асортимент металевих карнизів та аксесуарів до них. На замовлення не доведеться довго чекати: термін доставлення по Дніпру — один день.

Також у нас ви можете замовити пошиття штор у Дніпрі:

Викликати дизайнера

Замовити дзвінок