Штори з ламбрекеном:
пошиття у Дніпрі

Штори з ламбрекеном:
пошиття у Дніпрі

Пропонуємо послуги з пошиття штор з ламбрекеном на замовлення в Дніпрі. Проєкт розроблять наші професійні дизайнери штор, в розпорядженні яких є сотні тканин, що різняться за кольорами, відтінками, фактурами, аксесуари для штор, шторна автоматика для керування з відстані, та звісно — багаторічний досвід у цій сфері.

 

Штори з ламбрекенами було винайдено в епоху Ренесансу. Попервах горизонтальні смуги з тканини раціонально застосовували для маскування карниза або просвіту стіни, доповнюючи ними драпірування вікон.

Сьогодні ламбрекени переживають відродження. Наші дизайнери використовують їхнє багате минуле, як джерело безмежного натхнення та привнесення вишуканої шляхетності в інтер'єр.

Різноманітність дизайну ламбрекенів

Ламбрекени зачаровують незліченною кількістю форм та різновидів

дизайн штор

М'які ламбрекени

Цей вид ламбрекенів шиють із тих тканин, які легко драпіруються, його поєднують з безліччю класичних деталей: це напівкруглі сваги, хвилясті жабо, перекиди, дзвіночки, краватки. Їх прикрашають бахромою, рюшами, стрічками, мереживом.

дизайн штор

Жорсткі ламбрекени

Жорсткі ламбрекени — це тканина, яку натягнуто на міцний каркас. Такий ламбрекен має фіксовану форму. Для складних композицій використовують вишивки, декор зі шнурів із китицями.

дизайн штор

Лазерні ламбрекени

Виготовляються гравером за допомогою комп'ютерних технологій. Нагадують легкі, ажурні мережива, які виконують роль акценту будь-де, або розташовуються зверху, вздовж вікна.

дизайн штор

Комбіновані ламбрекени

Є гармонійним поєднанням м'яких, жорстких і лазерних різновидів, яке дозволяє створювати оригінальні, неповторні моделі.

Використанням споріднених відтінків, легких текстур та симетрії досягається стриманий й елегантний вигляд.

Яскраві контрастні кольори, велика кількість декоративних елементів та застосування різних тканин допомагають зробити інтер'єр розкішним.

Поговоримо про стилі штор

Штори, прикрашені ламбрекенами, прийшли до нас з глибу століть, а їхній зовнішній вигляд змінювався відповідно до епохи.

classic

Класичний стиль

ламбрекени увійшли в моду за часів бароко, епохи пишної помпезності та розкішного багатства. Цьому напрямку притаманні портьєрні тканини, прикрашені золотою бахромою, деінде використовують поєднання м'яких складок та жорстких структур. Для рококо характерна асиметрія, кольори середньої насиченості, штори створюють з шовку та гобеленової тканини.

custom

Сучасний стиль

у сьогочасних підходах до інтер'єру ламбрекени використовують нечасто, але це не привід відмовлятись від експериментів. Лазерні моделі будуть пасувати до мінімалістичного простору, а в стилістичному напрямку хай-тек можна використати жорсткі конструкції.

Мрія у подарунок

Салон штор у Дніпрі “Ваш Карниз”, історія якого розпочалася 15 років тому, виготовить у Дніпрі за вашим бажанням найскладніші в пошитті штори, враховуючи всі індивідуальні потреби та надавши повний сервіс “під ключ”.

Також пропонуємо послуги з пошиття штор у Дніпрі (класичних на люверсах, штор-плісе, рулонних штор, штор денні-нічні, римських штор), виготовлення та встановлення дерев'яних жалюзі в Дніпрі, автоматики для штор, карнизів для штор.

Для консультації, виїзду дизайнера додому та замовлення пошиття штор у Дніпрі телефонуйте за вказаними на сайті телефонами:

  • ✆ (063) 796-29-03
  • ✆ (068) 513-75-30

Або завертайтеся на адресу нашого магазину:

м. Дніпро, вул. Нижньодніпровська, 17 (ТРЦ «Караван», меблевий 2 поверх)

Пропонуємо скористатися формою замовлення послуг дизайнера.

Дизайн-проєкт наші клієнти отримують безкоштовно.

Викликати дизайнера

Замовити дзвінок