Штори на люверсах:
пошиття у Дніпрі

Штори на люверсах:
пошиття у Дніпрі

Штори на люверсах — це ті самі класичні штори, які полегшують повсякденне життя. Їх настромлюють на карниз за допомогою двокомпонентних обідців, ретельно зафіксованих усередині тканини. Цей надійний спосіб кріплення дизайнери перейняли у мореплавців, які століттями використовували люверси для створення вітрил. Такі штори роблять вікна виразними у будь-якому інтер’єрі.

 

Салон штор у Дніпрі “Ваш Карниз” пропонує послуги з пошиття штор на люверсах (портьєри, гардини на люверсах (обідцях), фіранки, тюль) на замовлення. Ми радимо скористатися майстерністю професійних дизайнерів штор, що утворять таке унікальне оформлення вікон, яке органічно впишеться у внутрішній простір будинку, офісу, ресторану, готелю — усілякого приміщення!

 

Якщо ви хочете придбати унікальні штори у Дніпрі, тоді Вам – до нас!

Невимушено, як все геніальне

Штори на люверсах (кільцях) не виходять з моди протягом десятиліть, завдяки своїм незаперечним перевагам

Універсальність

Універсальність штор на обідцях

Штори на кільцях (люверсах) неважко повісити на карниз будь-якої форми, саме тому таке драпірування використовують і для віконних або дверних отворів, і для еркерів. Штори на люверсах пасують майже до всіх стилів інтер’єру.

Простота

Простота штор

Конструкція дозволяє повісити або зняти ці штори всього за пару хвилин. Вони легко рухаються карнизом, який забезпечує їм м'яке ковзання. Догляд за ними вельми нескладний.

Елегантність

Елегантність виробу

Завдяки драпіруванню великими, рівномірними і м'якими складками штори виглядають шляхетно.

Штори на люверсах можна використовувати не тільки, як самостійне оздоблення вікон, але й в поєднанні з тюлем, жалюзі, рулонними шторами.

Вибір кілець та карнизів для штор

Пропонуємо надати шторам виразність та винятковий вигляд за допомогою пластикових люверсів з нашого асортименту.

Ці аксесуари, які можуть бути прикрашеними стразами, відрізняються різноманітністю форм та кольорів, вони стануть ідеальним елементом в ансамблі виробів з тканин, завдяки нашій майстерності.

Круглі

Круглі

Квадратні

Квадратні

Трикутні

Трикутні

Овальні

Овальні

Легко та невимушено

Салон штор "Ваш Карниз" має п'ятнадцятирічний досвід роботи з клієнтами, гарантує високу якість і, при наданні повного сервісу "під ключ", пропонує вам дизайн-проєкт в подарунок.

Також пропонуємо послуги з пошиття штор у Дніпрі із ламбрекеном, штор-плісе, рулонних штор, штор денні-нічні, римських штор, виготовлення та встановлення дерев'яних жалюзі в Дніпрі, автоматики для штор, карнизів для штор.

Для консультації, виїзду дизайнера додому та замовлення пошиття штор у Дніпрі телефонуйте за вказаними на сайті телефонами:

  • ✆ (063) 796-29-03
  • ✆ (068) 513-75-30

Або завертайтеся на адресу нашого магазину:

м. Дніпро, вул. Нижньодніпровська, 17 (ТРЦ «Караван», меблевий 2 поверх)

Унікальні штори, створені під ваш смак, стануть найприємнішим акцентом у будинку чи офісі.

Викликати дизайнера

Замовити дзвінок