Внутрішній сонцезахист (на вікна) у Дніпрі

Наближення літнього сезону робить нагальною потребу в ефективних протисонцевих системах, які встановлюють на вікна. Адже навіть при наявності кондиціонера, ефект від його роботи значно поліпшиться після монтажу внутрішнього сонцезахисту: рулонних штор, штор-плісе, штор-жалюзі (день-ніч), пластикових чи дерев'яних жалюзі.

Вагомою причиною придбання віконного сонцезахисту в офіс стає потреба в заслоні від яскравих сонячних променів, що заважають при роботі з комп'ютерними моніторами. У квартирах штори чи жалюзі захистять меблі, шпалери й текстиль від вигорання та знебарвлення під впливом сонячного випромінювання.

У нас ви можете не тільки замовити пошиття штор та купити штори у Дніпрі. Як сонцезахист ми можемо запропонувати вам штори-плісе, дерев'яні жалюзі, моделі штор делайт (денні- нічні) та рулонних штор.

Ми пропонуємо виготовлення під замовлення та монтаж сонцезахисту на вікнах у Дніпрі.

Після ознайомлення з варіантами, ви зможете знайти найбільш ефективне рішення для вашої оселі, а фахівці салону штор "Ваш Карниз" допоможуть вам остаточно визначитися з вибором моделі, її кольором та матеріалом.

Викликати дизайнера

Замовити дзвінок