Важливість дизайну

Виїзд дизайнера додому: чому це необхідно

Підбір текстильних виробів для оформлення інтер'єру приміщення подібний до вибору стильного одягу для створення вашого унікального образу. Тканини в дизайні будинку виразно та глибоко розкривають індивідуальність господарів, створюють атмосферу, в якій затишно душі та тілу.

Штори, портьєри, ширми, фіранки, драпірування стін, покривала, подушки, валики та інші текстильні вироби мають не тільки практичні функції, вони одночасно є елементами декору. Саме цей декор викликає відчуття тепла, захищеності та гармонії у будинку.

Тому поставитися до текстильного оформлення потрібно дуже відповідально. А в цьому Вам допоможуть дизайнери салону штор "Ваш Карниз"!

Працюючи з нами, ви гарантовано будете мати найкращий сервіс та досконалу якість!

Етапи роботи включають:
  • після отримання вашої заявки на сайті, наші менеджери зв'яжуться з вами для обговорення подробиць, або ви можете зателефонувати нам за вказаними на сайті номерами;
  • виїзд дизайнера на об'єкт, знайомство з інтер'єром, занотовування усіх побажань замовника;
  • заміри, підбір та порівняння тканин, що пасують до інтер’єру;
  • узгодження дизайну;
  • прорахунок вартості за проєктом;
  • затвердження та оформлення проєкту;
  • монтаж карнизів та протисонцевих систем;
  • пошиття штор;
  • встановлення готового виробу.

Перевагою консультації з фахівцем по шторах є те, що наші дизайнери, які регулярно відвідують виставки та стежать за модними тенденціями у сфері дизайну, запропонують найкращий варіант оформлення вашого приміщення.

Професійні послуги спеціалістів не тільки звільняють вас від марнотрати часу на розв'язання складних та фахових питань, вони спрямовані на найякісніший результат, допомагають зробити будинок неповторним!

Якісно створити унікальний інтер'єр

Задумати дизайн свого житла і втілити цей задум у життя — той клопіт, який вимагає величезних витрат часу. Тому краще покластися на професіоналів, які врахують розміри та особливості вікон, запропонують вам варіанти їх оформлення, допоможуть у виборі матеріалів та виготовлять необхідні вироби. Не бійтеся експериментувати — у світі текстильної моди лише одне правило є непорушним: «Зроби так, щоби твоя душа раділа!». А в цьому Вам допоможуть дизайнери салону штор "Ваш Карниз"!

 

Викликати дизайнера

Замовити дзвінок