Римські штори
у Дніпрі на замовлення

Римські штори
у Дніпрі на замовлення

Магазин штор “Ваш Карниз” пропонує послуги з пошиття та монтажу римських штор у Дніпрі.
Головну роль у створенні римських штор відіграють індивідуальний заміри і підбір матеріалів, тому необачно купувати готові моделі.

Римські штори — елегантний мінімалізм у вашому інтер'єрі

Римські штори, що міцно посіли лідируючу позицію серед популярних віконних завіс — це прямокутне полотно з вертикальним підйомом, закріплене липучками на карнизі. Горизонтальні стрижні цієї конструкції потрібні для формування ідеальних складок, а тягарець, вшитий насподі полотнища, допомагає зберігати форму. Компактні розміри і механізм, що піднімає штору, дозволяють регулювати природне освітлення в кімнаті, це робить римські штори універсальним оздобленням в будь-якому інтер’єрі.

 

Майже тисячолітня історія римських штор переконливо свідчить про їхню естетичність та практичність. Нехитромудра завіса простої форми з чітко вираженим дизайном при підйомі перетворюється на елегантну деталь інтер'єру з каскадом фалд. Тканинні жалюзі доречно виглядають практично скрізь: і в житлових кімнатах, і в функціональних приміщеннях.

Основні переваги римських штор

Чому, враховуючи простоту і мінімалізм декору кількість шанувальників римських штор збільшується в геометричній прогресії? Відповідь відома: функціональність, практичність та різноманітність.

Функціональність римських штор

Римські штори: функціональність

Функціональність завіс римського типу випробувана часом. Вони чудово пасують до будь-якої стилістики: від благородної класики до виткого модерну, від природного кантрі до ультрасучасного хай-теку. Римські штори досконало виглядають на вікнах, що мають стандартні пропорції, проте вони не менш привабливі і на вузьких або маленьких віконних отворах. Вони ідеальні для лоджій та веранд, кухонь, віталень і спалень.

Римські штори Днепр

Римські штори: практичність

Їхня практичність виявляється в легкому догляді: такі штори будь-кому легко зняти для прання і після цього самостійно повернути на місце. Ці текстильні жалюзі допомагають контролювати кількість сонячного світла, що надходить до кімнати. Використовуючи їх, легко влаштувати затишну напівтемряву для відпочинку вдень.

Римські штори Дніпро

Різноманітність римських штор

Забезпечується величезною кількістю тканин для пошиття. Салон штор "Ваш Карниз" пропонує близько 20 000 видів, більшість з яких є на складі прямо зараз. В залежності від потреб клієнта можна підібрати різні варіанти кольорів, щільності та фактури.

Римські штори в інтер'єрі є самостійним елементом дизайну, але їх також поєднують із напівпрозорими фіранками, тюлями, шикарними портьєрами чи ламбрекенами, що мають різну форму.

Важливо знати

Ми виготовляємо римські штори з використанням клейової фурнітури гарячої фіксації від німецького виробника döfix, що дозволяє створювати ідеальні складки.

Вибираємо складки та підіймальний механізм

Класифікувати такий різновид віконних завіс можна за кількома параметрами

Римські штори Дніпро

За типом складок:

  • класичні, що утворюють рівні складки лише під час підйому;
  • каскадні варіанти, що зберігають складки навіть у розгорнутій позиції;
  • безкаркасні, що створюють при підйомі м'які зборки, які провисають — їх ще називають "австрійськими".

Римські штори Днепр

За типом механізму:

  • роторно-ланцюжковий, подібний до того, що використовується у звичних офісних жалюзі;
  • електричний, який дозволяє дистанційно регулювати рівень світла від вікон.

Римські штори можуть закривати вікно єдиним полотном або кожну стулку окремо. Їх можна прикрасити бахромою, мереживом, китицями або вишивкою – все залежить від стилю приміщення та тканини, що відібрана для пошиття.

Лише крок до нових римських штор

Купуючи римські штори на замовлення в салон-магазині штор у Дніпрі “Ваш Карниз”, Ви задаром отримаєте дизайн-проєкт, гарантовану якість, повний сервіс "під ключ" — це далеко не вичерпний перелік тих послуг, який пропонує салон штор "Ваш Карниз".

Модні та стильні римські штори, які створені спеціально для вас, щосезону будуть прикрашати ваш будинок, а очі радіти.

Також пропонуємо послуги з пошиття штор у Дніпрі (класичних на люверсах, із ламбрекеном, штор-плісе, рулонних штор, штор денні-нічні), виготовлення та встановлення дерев'яних жалюзі в Дніпрі, автоматики для штор, карнизів для штор.

Викликати дизайнера

Замовити дзвінок